Ślubowanie klas pierwszych.

We wtorek 9 listopada 2021 roku odbyła się Uroczystość Pasowania na Uczniów Klasy Pierwszej. To wydarzenie zawsze wzbudza wiele emocji zarówno wśród uczniów, nauczycieli, a także rodziców.

Uczniowie klasy pierwszej przedstawili program artystyczny, w którym zaprezentowali swoje umiejętności recytatorskie i wokalne. Zapewniali także, że znają szkolną rzeczywistość i są gotowi podejmować uczniowskie wyzwania. To był egzamin, który zdali na szóstkę.

Najważniejszym momentem uroczystości było złożenie przez dzieci uroczystego ślubowania oraz pasowanie na uczniów, którego dokonała Pani dyrektor Jolanta Kowalewska. W ten sposób pierwszoklasiści zostali oficjalnie włączeni do grona uczniów  Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży.

Na zakończenie wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy.
Naszym najmłodszym uczniom życzymy samych sukcesów i radości ze zdobywanej wiedzy.

SUPER!!!

M.Zaczek, W.Szudrawska