Sportowy weekend na „PIĄTKĘ”!!!

23 kwietnia w Augustowie nasi uczniowie rywalizowali w FINALE IGRZYSK DZIECI WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W PŁYWANIU zorganizowanym przez Podlaski Szkolny Związek Sportowy.

Bardzo liczne i utalentowane grono naszych uczniów walczyło dzielnie o jak najlepsze wyniki. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy w klasyfikacji generalnej uplasowali się na 5 MIEJSCU w województwie.

Dziewczęta uległy szkołom z Białegostoku, Suwałk i Sokółki, ale za sobą pozostawiły SP 10, SP 1 oraz SP 7 z Łomży.

Natomiast chłopcy ulegli szkołom z Białegostoku, Suwałk oraz SP 10 w Łomży, ale za sobą pozostawili SP 1, SP 7 oraz SP 5 z Łomży.

Brawa za hart ducha i sportową postawę dla całej drużyny oraz dla naszych nauczycieli wychowania fizycznego!!!

SUPER!!!

JS@JS