Świetny występ uczniów SP2 w zawodach pływackich.

W niedzielę 29 października w Parku Wodnym przy ul. Wyszyńskiego 15 w Łomży rozegrana została I edycja zawodów pływackich pod nazwą „Podstawówka na Fali H2O” 2017 oraz Otwarte Zawody Pływackie klas gimnazjalnych i Szkół Średnich w pływaniu.

W niedzielny poranek na pływalni zjawiło się ponad 160 uczniów ze szkół podstawowych oraz klas gimnazjalnych i średnich z Łomży oraz pobliskich miast, którzy pływali w stylach: dowolnym, grzbietowym, klasycznym oraz motylkowym.

Łupem uczniów z klasy IIIA oraz IVA padło aż 11 medali (3 złote, 5 srebrnych, 3 brązowe):

• Olender Rozalia: I miejsce w stylu klasycznym, II miejsce w stylu dowolnym
  • Horosz Helena: II miejsce w stylu klasycznym, III miejsce w stylu grzbietowym
  • Świderski Szymon: I miejsce w stylu klasycznym, II miejsce w stylu grzbietowym
  • Maja Kalisz: I miejsce w stylu grzbietowym
  • Duchnowska Magdalena: II miejsce w stylu grzbietowym, II miejsce w stylu klasycznym
  • Siedler Oliwier: II miejsce w stylu klasycznym
  • Rusiński Filip: III miejsce w stylu klasycznym.

Wszystkim uczniom oraz ich trenerom A.Rutkowskiemu oraz R.Poredzie gratulujemy udanych startów i czekamy na więcej.