Wycieczka drugich klas do stolicy

Dnia 23 maja 2017 uczniowie klasy IIa i IIc wybrali się na wycieczkę do Warszawy. Pogoda w tym dniu dopisywała i słoneczko na krok nas nie opuszczało. Już podczas podróży mogliśmy podziwiać piękne widoki zza szyby autokaru. Kiedy dojechaliśmy na miejsce, poszliśmy zwiedzać naszą piękną stolicę Pierwszym punktem wycieczki było zwiedzanie Łazienek Królewskich.  Następnie pojechaliśmy zwiedzać Stadion Narodowy, gdzie mogliśmy zobaczyć szatnie piłkarzy i kupić pamiątki piłkarskie. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w Manufakturze cukierków , gdzie dowiedzieliśmy się jak powstają piękne i kolorowe lizaki. Następnie poszliśmy zwiedzać na Stare Miasto i zobaczyć pomnik Syrenki.
          Po takim dniu pełnym wrażeń, przyszedł czas na posiłek. Wszyscy z radością przyjęli wiadomość o wizycie w Mc Donald’s. Podróż powrotna minęła szybko i bezpiecznie wróciliśmy do swoich domów.
Wycieczka do Warszawy to naprawdę niesamowite przeżycie. Jest tam tyle ciekawych miejsc wartych obejrzenia. Polecamy wszystkim odwiedzenie Warszawy. Gwarantujemy niezapomniane wrażenia.