XI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI” – WYNIKI!!!
PROTOKÓŁ
XI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY
„HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”
ETAP POWIATOWY
Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży wraz z organizatorami Jadwigą Sosnowską, Bożeną Danowską oraz Jackiem Sokołowskim serdecznie dziękują wszystkim uczestnikom – uczniom, którzy nadesłali swoje prace plastyczne oraz ich opiekunom za udział w XI edycji POWIATOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO „HANKA BIELICKA W OCZACH DZIECI”.
KOMISJA KONKURSOWA Z PRZYJEMNOŚCIĄ PODZIWIAŁA WASZE ZDOLNOŚCI I UMIEJĘTNOŚCI PLASTYCZNE, KTÓRE SĄ DOBRĄ PODSTAWĄ DO DALSZEGO DOSKONALENIA.
ŻYCZYMY KONSEKWENCJI W DĄŻENIU DO CELU
ORAZ SPEŁNIENIA ARTYSTYCZNYCH MARZEŃ.
GRATULACJE!!!
Wyniki konkursu
Zgodnie z dostarczonymi protokołami zbiorczymi w eliminacjach konkursu na szczeblu placówek oświatowych wzięło udział 128 uczniów.
Na etap powiatowy wpłynęło 87 prac plastycznych we wszystkich kategoriach.
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA
Na konkurs wpłynęło 18 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY I – III
Na konkurs wpłynęło 43 prace plastyczne.
KATEGORIA – KLASY IV – VI
Na konkurs wpłynęło 21 prac plastycznych.
KATEGORIA – KLASY VII – VIII
Na konkurs wpłynęło 5 prac plastycznych.
Komisja konkursowa po wnikliwej analizie prac, biorąc pod uwagę walory artystyczne i estetyczne, nagrodziła i wyróżniła 30 prac.
KATEGORIA – PRZEDSZKOLA
I miejsce – 4
- KLAUDIA MACIEJCZYK – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Wioleta Konopka-Gutowska, Bożena Kozłowska
- SZYMON BIENIEK – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: …………………
- JULIA GAWKOWSKA – NP „Wesołe Słoneczko” w Łomży – OPIEKUN: Barbara Krajewska, Małgorzata Rokuszewska
- MAJA GARDOCKA – Przedszkole w Zespole Szkół Samorządowych w Jedwabnem – OPIEKUN: Iwona Gardocka
II miejsce – 2
- JAKUB RYDEL, NIKOLA PONICHTERA – Oddział Przedszkolny przy SP w Wygodzie – OPIEKUN: Anna Jackowska
III miejsce – 1
- ALEKSANDRA ŚWIĘĆKOWSKA – PP nr 9 w Łomży – OPIEKUN: Wioleta Konopka-Gutowska, Katarzyna Sokołowska
Wyróżnienia – 3
- OSKAR RÓŻYCKI – Oddział Przedszkolny przy SP w Wygodzie – OPIEKUN: Agnieszka Kombur
- NATALIA FLORCZYK – Oddział Przedszkolny przy SP w Wygodzie – OPIEKUN: Magdalena Łada
- MAJA ROGIŃSKA – PP nr 14 w Łomży – OPIEKUN: Alicja Zaniewska, Dorota Kozicka
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 10
KATEGORIA – KLASY I – III
I miejsce – 2
- WIKTORIA AKACKA, SANDRA JANCZEWSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska
II miejsce – 2
- JULIA SZUDRAWSKA, JULIA WAŁKUSKA – SP w Kupiskach – OPIEKUN: Dorota Wierzbowska
III miejsce – 2
- STANISŁAW TARKOWSKI – SP nr 1 w Łomży – OPIEKUN: Joanna Kossakowska
- DOMINIK KOZŁOWSKI – SP w Pniewie – OPIEKUN: Patrycja Dąbrowska
Wyróżnienia – 7
- DOMINIK PONICHTERA – SP w Wygodzie – OPIEKUN: Alicja Tomaszewska
- KAROLINA MODZELEWSKA – SP w Kupiskach – OPIEKUN: …………………
- KAROLINA POLIŃSKA – SP nr 5 w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Grużewska
- NATALIA SZUDRAWSKA – SP nr 10 w Łomży – OPIEKUN: Dorota Wierzbowska
- MARCEL KUPCZYK, KARINA KOPCZEWSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Jadwiga Sosnowska
- OLIWIER KOSIŃSKI – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Wioleta Szudrawska
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 13
KATEGORIA – KLASY IV – VI
I miejsce – 2
- MAGDALENA DUCHNOWSKA, KHAVA DORSIGOVA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Bożena Danowska
II miejsce – 2
- KAROLINA CHOJNOWSKA – SP w Jedwabnem – OPIEKUN: Katarzyna Sobuta
- WIKTORIA OKUROWSKA – ZSS w Łomży – OPIEKUN: Agnieszka Szczech
III miejsce – 1
- LAURA ROGOWSKA – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: Bożena Danowska
Wyróżnienia – 2
- MIŁOSZ POKUTKO – SP w Wygodzie – OPIEKUN: Alicja Tomaszewska
- MOHAMED BARRY – SP nr 2 w Łomży – OPIEKUN: …………………
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 7
KATEGORIA – KLASY VII – VIII
I miejsce – nie przyznano
II miejsce – nie przyznano
III miejsce – nie przyznano
Wyróżnienia – nie przyznano
RAZEM PRAC NAGRODZONYCH I WYRÓŻNIONYCH: 0
Gratulujemy serdecznie nagrodzonym i wyróżnionym
oraz ich opiekunom!!!
Łomża; 05.11.2020
KOMISJA KONKURSOWA:
Jacek Sokołowski
Bożena Danowska
Jadwiga Sosnowska
Fot. J.Sokołowski