Jasełka Bożonarodzeniowe naszych najmłodszych

Dnia 19 XII 2016 dzieci ze szkolnej zerówki, pod kierunkiem p. Małgorzaty Kneć wystawiły Jasełka, czyli historię Bożego Narodzenia. Do niektórych ról zaproszone zostały dzieci z kl. IIb i IIc.

W piękne udekorowanej sali zgromadzili się bardzo licznie zaproszeni goście, czyli rodzice małych artystów. Bogata scenografia wprowadziła wszystkich widzów w bardzo ciepły, świąteczny nastój. O miłe doznania słuchowe i nie tylko zadbali pięknie przebrani mali aktorzy i anielskie chóry, oraz duet smyczkowy braci Pawłowskich – Marcela i Dominika.

Całość przedstawienia pokazująca scenki z życia nowonarodzonego dzieciątka Jezus, pasterzy, mędrców, dzieci oraz aniołów przeplatana była kolędami i pastorałkami.

Ogromne zaangażowanie młodych aktorów, nauczycieli i rodziców opłaciło się, gdyż przedstawienie wywarło duże wrażenie i wzruszenie wśród widzów. Najmłodsi wykonawcy spisali się bardzo dzielnie, gdyż dla wielu z nich był to pierwszy tak poważny występ, w którym mogli zaprezentować swoje umiejętności artystyczne.

Na zakończenie poruszeni rodzice gromkimi brawami nagrodzili małych wykonawców, wysłuchali świątecznych życzeń i w radosnych nastrojach gratulowali swoim jakże zdolnym pociechom