„Kaczki” Julii nagrodzone!!!

„Kaczki” Julii Dąbrowskiej, uczennicy Szkoły Podstawowej nr 2 w Łomży NAGRODZONE w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym ph.: „Skarby ukryte w wodzie” IX Spotkań Ekologicznych „Z Ziemią krążymy”, zorganizowanym przez Młodzieżowy Dom Kultury w Białymstoku.

Trzy prace Julii: „Na brzegu”, „W cieniu”, „Na wodzie”, zdobyły nagrodę w kategorii – szkoły podstawowe.

Celem konkursu było rozbudzenie wśród dzieci i młodzieży zainteresowania ekologią, środowiskiem naturalnym i przyrodą, upowszechnianie idei ekologicznych poprzez różne dziedziny sztuki. Rozwijanie aktywności twórczej oraz wychowanie młodego pokolenia w szacunku dla środowiska naturalnego.

To już kolejne sukcesy tej młodej „artystki”, która jest członkiem Szkolnego Koła Fotograficznego „PSTRYK II” działającego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Władysława Broniewskiego w Łomży, podopiecznej pana Jacka Sokołowskiego.

Uroczyste podsumowanie konkursu połączone z otwarciem wystawy prac fotograficznych oraz wręczeniem nagród i wyróżnień laureatom odbyło się 24.11.2017r. w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku.

GRATULACJE!!!

J.Sosnowska