NA DZIEŃ KOTA, NAGRODY DLA „KOTÓW” Z SP2!!!

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły otrzymali kolejny rok z rzędu nagrody oraz wyróżnienia w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym „S.O.S dla bezdomnych kotów!” ph. „Szarobure, pręgowane, rude…”.

W kategorii do 14 lat:

Nagroda:

1. Aleksandra Liżewska (kl. VI),
  2. Oliwier Siedler (kl. III)

Wyróżnienia:

• Magdalena Duchnowska (kl. III).

Komisja konkursowa dodatkowo zakwalifikowała prace fotograficzne Julii Dąbrowskiej (kl. IV) oraz kolejne prace Oliwiera Siedlera (kl. III) na wystawę pokonkursową.

Celem konkursu było wyczulenie dzieci, młodzieży oraz opiekunów na problem bezdomności zwierząt, ze szczególnym uwzględnieniem kotów.

Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 16 lutego 2018 roku w Młodzieżowym Domu Kultury w Białymstoku, w przeddzień obchodzonego w Polsce od 2006 roku Światowego Dnia Kota.

Gratulujemy Aleksandrze, Oliwierowi, Magdalenie oraz Julii, ich rodzicom i opiekunom Pani Bożenie Danowskiej, Pani Jadwidze Sosnowskiej oraz Panu Jackowi Sokołowskiemu.

JS@JS@BD